Firma WĘDLINDROBEX zajmuje się hurtową dystrybucją

wędlin, mięsa i drobiu. Działamy na rynku od 1997 roku.

 

Od początku istnienia stawiamy na jakość, rzetelność i terminowość,

co sprawia, że możemy poszczycić się rzeszą zadowolonych klientów,

których z roku na rok nam przybywa.

 

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, współpracujemy z najlepszymi

lokalnymi i ogólnopolskimi producentami wędlin, mięsa i drobiu,

poszerzając stale ofertę asortymentową.

 

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty handlowe.

 

Jeśli szukają Państwo solidnego dostawcy, który

stawia na jakość i zadowolenie klienta a przy tym oferuje

konkurencyjne ceny - uprzejmie zapraszamy do współpracy.

 

Dbamy o środowisko naturalne!

 

Ponad 70% naszej floty samochodowej

zasilana jest ekologicznym paliwem CNG.

 

O firmie

Starannie dobrana i stale poszerzana lista dostawców pozwala nam zapewnić Klientom szeroki asortyment towarów. Wieloletnia współpraca, oraz dopracowane metody współpracy z dostawcami owocują stałym dostępem do świeżych i wyselekcjonowanych jakościowo towarów.

Dostawcy

* format pliku: PDF

Promocje

Logo hurtowni Wędlindrobex:

* formaty plików: CDR, EPS, AI, JPG, PNG

Aktualna gazetka reklamowa:

* format pliku: PDF

Zdjęcia produktów:

* strona ze zdjęciami produktów w formacie plików JPG, zdjęcia podzielone na katalogi według nazw producentów

Login: wd

Hasło: wd

UWAGA - Prosimy nie kasować, ani nie dodawać zdjęć do strony!

Do pobrania

P.P.H.U. WĘDLINDROBEX

ul. Góralska 56

59-700 Bolesławiec

tel.: 75 644 81 06

tel./fax: 75 644 81 07

 

Biuro zamówień czynne:

Pon. - Pt.:

Sobota:

Niedziela:

od 05:00 do 20:00

od 05:00 do 14:00

od 16:00 do 20:00

e-mail: hurt@wedlindrobex.pl

KIEROWNIK PRZEDAŻY:

Marcin Kulig

tel. 536 270 585 | e-mail: marcin.kulig@wedlindrobex.pl

Przedstawiciele handlowi:

 

1. Krzysztof Walczak

tel. 502 545 669 | e-mail:krzysztof.walczak@wedlindrobex.pl

 

2. Daniel Zawada

tel. 501 681 930 | e-mail: daniel.zawada@wedlindrobex.pl

 

3. Jakub Pietryka

tel. 505 097 784 | e-mail: jakub.pietryka@wedlindrobex.pl

 

4. Piotr Rogowski

tel. 517 955 589 | e-mail: piotr.rogowski@wedlindrobex.pl

 

5. Norbert Zając

tel. 531 244 883 | e-mail: norbert.zajac@wedlindrobex.pl

 

6. Agnieszka Makowska

tel. 531 090 085 | e-mail: agnieszka.makowska@wedlindrobex.pl

 

7. Agnieszka Michalik

tel. 507 186 906 | e-mail: agnieszka.michalik@wedlindrobex.pl

Kontakt

P.P.H.U. WĘDLINDROBEX

ul. Góralska 56

59-700 Bolesławiec

tel.: 75 644 81 06

tel./fax: 75 644 81 07

Biuro zamówień czynne:

od 05:00 do 20:00

od 05:00 do 14:00

od 16:00 do 20:00

Pon. - Pt.:

Sobota:

Niedziela:

e-mail: hurt@wedlindrobex.pl